کرایه سوئیت مبله کیانپارس اهواز کد-۶۵۲

400,000تومان

توضیحات

کرایه سوئیت مبله کیانپارس اهواز کد-۶۵۲

کرایه سوئیت مبله کیانپارس اهواز کد-۶۵۲ ،این سوئیت مبله دارای دو خواب است.این منزل مبله اهواز دارای قیمتهای مختلف است .این مجموعه مبله اهواز دارای پارکینگ است.

اهواز سوئیت بهترین ها برای شما به ارمغان آورده است.

دانشکده سه گوش اهواز

دانشگاه سه گوش در کرانه ی رود کارون قرار دارد. ساختمان این دانشگاه در سال ۱۳۰۸ به عنوان ساختمان بانک ملی مرکزی در اهواز افتتاح شد و ۳ سال بعد، آن را به استانداری تبدیل کردند. در طول جنگ جهانی دوم که اهواز به اشغال متفقین در آمد، این ساختمان به مقر ارتش آن ها تبدیل شد. در نهایت در سال ۱۳۳۶ این بنا به دانشکده ی پزشکی دانشگاه جندی شاپور بدل شد و از همان دوران، کاربری فرهنگی داشته است. از سال ۱۳۶۵۰ تا ۱۳۸۹ از این ساختمان به عنوان دانشکده ی ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه جندی شاپور استفاده می شد اما در حال حاضر در حال تعمیر و مرمت است.

ساختمان سه گوش حدود ۳ هزار متر مساحت دارد و شکل مثلثی آن سبب شده که آن را سه گوش بنامند. شما می توانید ویژگی های خاص معماری دوره ی پهلوی، یعنی قوس های دایره ای شکل ایوان و رواق های حیاط مرکزی را د این سازه مشاهده کنید. طرح کاشی کاری ایوان با آجر دقیقا تکرار شده که این را هم می توان از برجسته ترین ویژگی های معماری آن محسوب کرد.

دانشگاه سه گوش اهواز در کرانه ی رود کارون قرار دارد
منبع :http://namnak.com
#آپارتمان_مبله_اهواز
#اهواز_مبله

مکان

این اقامتگاه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button