اجاره سوئیت مبله اهواز کد-۶۵۰

250,000تومان

توضیحات

اجاره سوئیت مبله اهواز کد-۶۵۰

اجاره سوئیت مبله اهواز کد-۶۵۰ ،این خانه مبله در اهواز در خیابان کوروش اهواز ،۲۱ اقبال است .این سوئیت مبله اهواز دارای دو خواب است.با کرایه خانه مبله در کوروش اهواز پارکینگ هم در اختبار شما قرار میگیرد.

حالا که اهواز مبله تون رو گرفتید ،وقتشه یه غذای اصیل اهوازی رو بهتون آموزش بدم تا بپزید و لذت ببرید.راستی ظرف و ظروف هم تو آشپزخونه هست.

 امگشت خوزستان

امگشت غذای محلی استان خوزستان است. غذایی است که عربهای خوزستان با ماهی گباب (قباد) نمک سود شده درست می‌کنند.

دستور شماره یک

مواد اولیه:
  • برنج ۴ پیمانه
  • سبزی پلویی (شوید – گشنیز) به مقدار لازم
  • نمک به مقدار لازم – ادویه و زردچوبه به مقدار لازم
  • کشمش ۱ پیمانه
  • پیاز یک عدد درشت
  • روغن دوقاشق

    اجاره سوئیت مبله اهواز کد-650
    اجاره سوئیت مبله اهواز کد-۶۵۰
قبل از طرز پخت، باید این نکته را بگویم که خیلی هابه خاطر مسایل بهداشتی از ماهی قباد تازه بجای نمک سود شده ان استفاده می‌کنند ازتن ماهی هم می‌شود استفاده کرد به این صورت که ماهی قباد تازه رابعد از تمیز کردن و شستن پر از نمک می‌کنند و یک روز ان را در یخچال می‌گذارند و بعد از ان استفاده می‌کنند
طرز تهیه:
ابتدا برنج را بصورت چلویی مپزیم ولی ۵ الی ۷ دقیقه قبل از ابکش کردن ان سبزی پلویی را به اب برنج میا فزاییم و بعد ان را ابکش می‌کنی.

طرز تهیه مواد امگشت:

ماهی نمک سود شده یا تازه را با مقداری اب و زردچوبه و (ادویه مخصوص ماهی) بمدت ده دقیقه میجوشانیم طوری که ماهی له نشود ولی براحتی از استخوان جدا شودسپس ان را ابکش می‌کنیم ومیگذاریم خنک شود سپس استخوانهای ان را بیرون می‌کشیم وگوشت انرا خرد می‌کنیم و باپیاز فراوان وادویه وکشمش تفت می‌دهیم وهنگام دم کردن برنج انرا وسط برنج می‌گذاریم یعننی برنج را توی قابلمه گذاشتیم تویش را گود می‌کنیم و مخلوط ماهی و کشمش و پیاز را می‌گذاریم و ان را دم می‌کنیم.
دستور شماره دو
ابتدا برنج را می خیسانند، ماهی آماده نمک پاشی می‌شود مقداری ادویه به آن افزوده و در آب گرم می جوشانند. بعد از پخت کامل، آب آنرا بطور کامل جدا می‌کنند، ماهی پخته شده را تکه‌تکه می‌کنند و سپس آن را درون یک ظرف مخصوص در روغن گرم سرخ می‌کنند و بعد از پخت مقداری پیاز و سیر را سرخ شدخ به آن اضافه می‌کنند و با سبزی مخصوص قلیه مخلوط ومجددا” با پیاز و کشمش و مقداری ادویه تفت می‌دهند. پس از آبگیری برنج و برگرداندن آن مواد آماده شده را بشکل لایه لایه درون آن قرار می‌دهند.
منبع :https://www.bartarinha.ir
#اجاره_خانه_مبله_اهواز
#اجاره_سوئیت_مبله_اهواز

مکان

این اقامتگاه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button